JAK TO FUNGUJE?

PŘED KURZEM

Nejdříve si vyzkoušej TEST NANEČISTO. Je pro tebe připravený zdarma, aby sis mohl ověřit své znalosti. Já test vyhodnotím a doporučím ti kurz dle tvého výsledku. Samozřejmě se potom s rodiči můžete sami rozhodnout, zda do online kurzu nastoupíš, eventuálně kterému z nich dáš přednost.

Online kurz je zaměřený na matematiku a český jazyk. Není možné objednat pouze jeden z předmětů.

Následně si vybereš druh kurzu. Vytvořila jsem varianty BASIC, STANDARD a PREMIUM.

Nabídka online kurzů

Až s rodiči vyberete vhodný typ kurzu, stačí vyplnit objednávkový formulář. Do 24 hodin zašlu e-mailem fakturu. Kurz je nutné zaplatit před jeho začátkem převodem na účet. Pak už jen čekej na první lekci. Všechny materiály dostaneš e-mailem.

Objednat kurz

PRŮBĚH KURZU

Dlouhodobý kurz začíná pro všechny 1. listopadu 2021 a bude probíhat 5 měsíců. Poslední lekci dostaneš 28.března 2022. Vše tedy stihneme akorát do prvního kola přijímacích zkoušek. Každý týden dostaneš vždy 1 lekci z matematiky (pondělí) a 1 lekci z češtiny (středa). Materiály zasílám v dopoledních hodinách, v e-mailu na tebe budou čekat. Pokud sis objednal/a kurz Premium, každý pátek navíc dostaneš opakovací lekci z již probrané látky. Budeš mi listy skenovat nebo fotit a já ti je vždy opravím a napíšu slovní hodnocení.

Krátkodobý intenzivní kurz začíná pro všechny 31. ledna 2022 a bude probíhat 10 týdnů. Poslední lekci dostaneš 7.dubna 2022. Vše tedy stihneme akorát do prvního kola přijímacích zkoušek. Každý týden dostaneš vždy 2 lekce z matematiky (pondělí a středa) a 2 lekce z češtiny (úterý a čtvrtek). Materiály zasílám v dopoledních hodinách, v e-mailu na tebe budou čekat. Pokud sis objednal/a kurz Premium, každý pátek navíc dostaneš opakovací lekci z již probrané látky. Budeš mi listy skenovat nebo fotit a já ti je vždy opravím a napíšu slovní hodnocení.

Postupně budeš plnit úkoly z pracovních listů. Právě procvičováním podobných příkladů, jako jsou v přijímacích zkouškách doopravdy, si látku zopakuješ, zlepšíš se v ní a připravíš se na typové příklady, které nakonec v přijímačkách opravdu budou.

Po celou dobu kurzu spolu budeme v kontaktu. Jakmile ti něco nebude jasné, budeš potřebovat látku více procvičit, nebo začneš být před zkouškami nervózní, napiš mi. Můžu ti doporučit další materiály, domluvíme si telefonickou konzultaci apod.

Věřím, že to spolu zvládneme a dostaneš se právě na tu střední školu, která se ti líbila nejvíc 🙂