PŘED KURZEM

Než vyplníte přihlášku do online kurzu, doporučuji vyzkoušet si TEST NANEČISTO. Po vyplnění e-mailové adresy ho zašlu zdarma. Pokud dostanu vypracovaný test zpět, vyhodnotím ho a spolu s hodnocením také doporučím nejvhodnější typ kurzu. Samozřejmě je potom na vás, zda do kurzu nastoupíte, případně jakému typu kurzu dáte přednost.

Online kurz je zaměřený na matematiku a český jazyk. Není možné objednat pouze jeden z předmětů.

Vytvořila jsem typy kurzu BASIC, STANDARD a PREMIUM. Více o typech kurzu zde:

Nabídka online kurzů

Až vyberete vhodný typ kurzu, stačí vyplnit objednávkový formulář. Do 24 hodin zašlu e-mailem fakturu. Kurz je nutné zaplatit před jeho začátkem převodem na účet. Pak už se můžete těšit na první lekci. Všechny materiály přijdou v e-mailu.

Objednat kurz

PRŮBĚH KURZU

Dlouhodobý kurz začíná pro všechny 31. října 2022 a bude probíhat do konce března 2023. Vše tedy stihneme akorát do prvního kola přijímacích zkoušek. Každý týden probereme 1 lekci z matematiky (pondělí) a 1 lekci z češtiny (středa). Materiály zasílám v dopoledních hodinách. Součástí e-mailu jsou prezentace/pracovní listy/řešení k pracovním listům podle objednaného typu kurzu. U kurzu Premium navíc každý pátek zasílám opakovací pracovní list z matematiky i češtiny, ve kterém je již probraná látka k dalšímu zopakování.

Krátkodobý intenzivní kurz začíná pro všechny 31. ledna 2022 a bude probíhat 10 týdnů. Poslední lekci dostaneš 7.dubna 2022. Vše tedy stihneme akorát do prvního kola přijímacích zkoušek. Každý týden dostaneš vždy 2 lekce z matematiky (pondělí a středa) a 2 lekce z češtiny (úterý a čtvrtek). Materiály zasílám v dopoledních hodinách, v e-mailu na tebe budou čekat. Pokud sis objednal/a kurz Premium, každý pátek navíc dostaneš opakovací lekci z již probrané látky. Budeš mi listy skenovat nebo fotit a já ti je vždy opravím a napíšu slovní hodnocení.

Postupně budeš plnit úkoly z pracovních listů. Právě procvičováním podobných příkladů, jako jsou v přijímacích zkouškách doopravdy, si látku zopakuješ, zlepšíš se v ní a připravíš se na typové příklady, které nakonec v přijímačkách opravdu budou.

Po celou dobu kurzu spolu budeme v kontaktu. Jakmile ti něco nebude jasné, budeš potřebovat látku více procvičit, nebo začneš být před zkouškami nervózní, napiš mi. Můžu ti doporučit další materiály, domluvíme si telefonickou konzultaci apod.

Věřím, že to spolu zvládneme a dostaneš se právě na tu střední školu, která se ti líbila nejvíc 🙂