O nás

Společně to zvládneme!

Každý kurz je pro nás výzvou. Děláme to jinak.

Jsme tým mladých kreativních lektorů. Sami jsme ještě studenty oborů, které učíme, a proto nemáme typické učitelské manýry. Snažíme se dělat lekce zajímavé, aby pro účastníky kurzu ani pro nás nebyly nudné.

Jsme na trhu 2. rok. Chyběl nám produkt, který by optimálně zkombinoval individuální a společné lekce, což je pro optimální přípravu na přijímací zkoušku nezbytné. Tak jsme pro Vás připravili naše kurzy.

Kurzy probíhají v příjemných prostorách v centru Prahy. Vybíráme je tak, abychom se tam všichni cítili dobře, bylo zajištěno všechno potřebné vybavení a zároveň byla dobrá dopravní dostupnost.

Víme, jak jsou žáci před zkouškou vystresovaní. S námi si několikrát vyzkouší průběh nanečisto, proto je už potom nic nepřekvapí. Ví, do čeho jdou, a jsou více v klidu.

Zakládáme si na tom, že vynikáme ve studiu oboru, který učíme. Díky Modelu „Student to student“ máme k účastníkům kurzu ještě velmi blízko. Přesto máme přirozenou autoritu, která je založená na vzájemném respektu.

Naše kurzy koncipujeme tak, aby byla zaručena ta nejlepší příprava na přijímací zkoušku. Předáváme naše fígle a zkušenosti, jak u přijímaček uspět co nejlépe.