Powered by Smartsupp

reference

Přečti si, co o naší spolupráci zpětně říkají absolventi kurzů a jejich rodiče.

Zpětnou vazbu mi absolventi vyplňují do dotazníku spokojenosti po absolvování kurzu.

Méně stresu

Kurz bych doporučil pro všechny, kteří mají z přijímacích zkoušek trochu strach. Já osobně mám z přijímaček po absolvování kurzu o něco menší hrůzu.

Maty (premium)

Úspěšně zvládnuté přijímačky

Milá Terko, chci Ti moc poděkovat za Tvůj kurz. Přijímací zkoušky na osmiletá gymnázia jsem složila úspěšně a dokonce byla přijata z 1. místa. Měla jsem velikou radost! Ani jednu z Tvých lekcí jsem nevynechala a poctivě se připravovala. Určitě budu doporučovat ostatním, aby se k Tobě přihlásili.

Sofie (premium)

Vlastní tempo a přístup odkudkoliv

Na tomto kurzu se mi nejvíce líbilo, že jsem si mohla rozvrhnout čas strávený přípravou a učením tak, jak jsem já sama potřebovala a navíc jsem nemusela nikam daleko jezdit a mohla se tak učit v klidu z domova.

Anet (premium)

Pravidelná příprava

Pravidelné zasílání testů mě donutilo i pravidelně pracovat.

Tereza (standard)

Natrénování formátu testování

Syn u zkoušek uspěl na obou vybraných gymnáziích. Zmiňoval těžkou matematiku a celkem lehkou češtinu, čemuž pak odpovídaly i body (34/46).
Váš kurz mu dle jeho slov hlavně pomohl v nasměrování se na formát testování, princip kladení otázek a formulace odpovědí, na což ho běžná školní výuka nemohla připravit.

Magda M. + Jáchym (premium)

Lepší známky

Tento kurz můžu všem vřele doporučit. Je dobře zpracovaný. Prezentace jsem si vytiskla a vracím se k nim průběžně ať už při přípravě na přijímačky nebo jen při učení do školy. Hodně mi to pomohlo zvládnout školní učivo, mám teď samé jedničky 🙂 Komunikace s Terkou je na 1*

Naty (premium)

Individuální přístup

Na konci každé lekce bylo zhodnocení mých výsledků a líbilo se mi,že mě Terka pochválila i za malé zlepšení a povzbudila tak do další lekce. Je vidět,že Terce záleží na každém studentovi.

Matěj (premium)

Témata, na které není ve škole čas

Moc mi pomohla instruktážní videa a prezentace, díky kterým jsem pochopila učivo, ve kterém jsem si nebyla úplně jistá nebo které jsme ve škole moc neprobírali

Tereza P. (standard)

Podrobné postupy
Je super že v rámci kurzu se lektorka zaměřuje i na chyby a vždy zašle prezentaci se správným řešením a postupem i s vysvětlením. Je super že se poučíte i ze svých chyb. Určitě doporučuji! Anet (premium)

Užitečné tipy a triky

Ocenila jsem různé triky k řešení příkladů.

Julie (premium)

Vysněný úspěch

Pěkný den Terezo , zasílám zpětnou vazbu ,  věřím že vás úspěch potěší jako nás. Lucie se dostala na obě školy : 4. z 65 přihlášených a 14. ze 108 přihlášených. Děkuji, že  se dcera mohla s vámi připravovat.

Radka (premium)

Super bylo, že se materiály a prezentace posílaly pravidelně. Vše bylo moc hezky připravené. Pouze jednou se mi stalo, že pojem použitý v testu nebyl vysvětlen v prezentaci. Když jsem potřebovala cokoli víc procvičit, Terka okamžitě poslala odkaz. Kurz mi určitě pomohl úspěšně složit přijímací zkoušky na osmileté gymnázium.
Michal KostečkaMichal Kostečka
16:24 19 Apr 23
Tento kurz mi velmi pomohl se připravit na přijímačky na osmileté gymnázium. Ve škole jsem spoustu věcí ani neviděl.
Lenka T.Lenka T.
08:41 08 Apr 23
Pavel ČernýPavel Černý
13:49 02 Apr 23
Jana RiegerovaJana Riegerova
08:25 01 Apr 23
LemonekkLemonekk
17:42 27 Mar 23
Moc mi to pomohlo, měla jsem intenzivní kurz premium a skvěle mě to připravilo 🙂 Navíc, Terka je moc milý člověk, perfektně to vysvětlí.
Lucie HonováLucie Honová
09:05 27 Mar 23
Kurz pro 5.tříduPerfektně připravený kurz k JPZ. Synovi hodně pomohl s přípravou. V kurzu je i učivo, které se ještě ve škole neučili, ale u přijímacích zkoušek se vyskytuje. Doporučuji!!!!
Andrea RybníčkováAndrea Rybníčková
10:43 22 Jan 23
Kurz premium byl super.Je velmi promyšlený.Rozhodně doporučuji.
js_loader

K přijímacím zkouškám jsem připravila už 670 dětí.
Přidáš se?